p.f. candle
p.f. candle
p.f. candle
p.f. candle
kraj
USA
Rok założenia
2008
Produkty
wegańskie świece i zapachy prosto z Los Angeles

P.F. Candle Co. to firma z siedzibą w Los Angeles, zajmująca się produkcją zapachów dla domu.

Zarządzana jest  przez swoich założycieli -  Kristen Pumphrey i Thomasa Neubergera. Wierzą oni, że zapach jest przedłużeniem designu domu. Mając to na uwadze, tworzą więc wysokiej jakości pachnące produkty w przystępnych cenach.

P.F. to całkowicie niezależna firma. Od jednoosobowej działalności rozpoczętej w 2008 roku, urosła ona do sporego zespołu projektowo - produkcyjnego, który całość swoich działań realizuje z Kaliforni. Wraz ze wzrostem firmy, rośnie także zaangażowanie w zrównoważony rozwój dla naszej planety i dla zespołu, który sprawia, że te zmiany faktycznie zachodzą. Cała kolekcja P.F. jest wegańska, wolna od okrucieństwa i  ftalanów, a wszystkie świece są wykonane w 100% z soi pochodzącej z lokalnych, kalifornijskich upraw. Gdy na przestrzeni lat metody produkcji uległy zmianie, coś, co  w P.F. Candle pozostało stałe to ludzie, na których właścicielom niezmiennie zależy.

P.F. corocznie przekazuje część  zysków organizacjom charytatywnym. Marka wspiera: Regionalny Bank Żywności, Dział Obrony Zasobów Naturalnych, Centrum Kobiet oraz Społeczność dla Lepszego Środowiska w Los Angeles. Każda z tych organizacji reprezentuje kwestie, na których producentowi bardzo zależy - dobro ludzi i środowiska naturalnego. Firma Fresh Brands jest wyłącznym przedstawicielem produktów P.F Candle w Polsce.
zamknij
button